TVN o Świnoujściu: plaża jak w Miami! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
1 czerwca 2020

TVN o Świnoujściu: plaża jak w Miami!

„Dzień Dobry TVN” gościło na najpiękniejszej i najszerszej plaży w Polsce. Relację z naszego kąpieliska prowadził redaktor Bartek Jędrzejak. Poza kamerami zdradził nam, że do kurortu przyjeżdżał jeszcze jako mały chłopiec, a obecnie odkrywa Świnoujście na nowo. – Tutaj jest wspaniale! – powiedział.

– Bardzo lubię Świnoujście. Rodzinne związany jestem z Zieloną Górą, a Świnoujście to okolice moich wakacji w latach 80., gdy byłem jeszcze chłopcem – opowiada Bartosz Jędrzejak – Mam zdjęcie ze Świnoujścia nad morzem. Jest koń z bryczką i moi kuzyni. Pamiętam jednak przede wszystkim smaczne lody, watę cukrową i że było bardzo ciepło.

Ekipa stacji TVN relację z naszej plaży prowadziła rano ; z plażą, kitesurferami oraz Wiatrakiem w tle. Ale nasz rozmówca miał okazję pospacerować po naszym mieście dzień przed programem.

– Poszedłem zobaczyć zachód słońca. Ale najbardziej podobają mi się w Świnoujściu bardzo długie, szerokie i co najważniejsze bardzo czyste plaże. Z jednej strony pojawia się już dużo turystów, a z drugiej strony tutejsze służby utrzymują porządek. Wasza plaża kojarzy mi się z plażami w Miami. To prawdziwe kopiuj-wklej. Tak samo jak w Miami plaża w Świnoujściu jest długa, szeroka i kolor piasku jest ten sam – dodaje prezenter TVN.