Filmy promocyjne – zaproszenie branży turystycznej do współpracy! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
23 listopada 2022

Filmy promocyjne – zaproszenie branży turystycznej do współpracy!

Wydział Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu, w ramach realizacji projektu pt. „Wyspa Uznam – Współpraca bez Granic” (projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Funduszy Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)) zaprasza do współpracy branżę turystyczną (hotelarzy, gastronomów, przewodników) przy produkcji filmów promujących Krainę 44 Wysp (Gminę Miasto Świnoujście) oraz Cesarskie Uzdrowiska (Gmina Heringsdorf).

Filmy mają na celu ukazanie atrakcyjności naszego regionu w okresie późno – jesiennym, przełamania skojarzenia, że nad polskie morze warto jeździć jedynie latem. Właśnie ten okres w roku zachęca do zwolnienia, odpoczynku, zadbania o własne zdrowie. Kraina 44 Wysp i Cesarskie Uzdrowiska są do tego miejsce. idealnym, ze względu na walory uzdrowiskowe, bogatą ofertę hoteli, w tym ofertę SPA, a także urokliwe restauracje i kawiarnie, które dbają o komfort swoich gości przez cały rok.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału poprzez: zgłoszenie wnętrz swoich obiektów do filmowania (w kategoriach: baza uzdrowiskowa, SPA, restauracje, kawiarnie),
a także, w przypadku wyboru obiektu, udzielenia krótkiej wypowiedzi w filmie na temat oferty. Pragniemy jednak zaznaczyć, że obiekty będą filmowane bez identyfikacji marki
i nazwy – celem filmów jest promocja regionu i zachęcenie turystów do przyjazdu również poza sezonem wysokim.

Wszystkich chętnych* prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: mdendor@um.swinoujscie.pl do dnia 28 listopada 2022 r. do godz. 10.00.

 

 

Projekt „Wyspa Uznam – Współpraca bez Granic” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Funduszy Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”