Od dziś „Projekt Plaża" TVN w Świnoujściu! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
8 lipca 2022

Od dziś „Projekt Plaża” TVN w Świnoujściu!

Ekipa TVN rozpoczyna kolejną edycję wielkiej wspólnej podróży po polskim wybrzeżu – w skrócie – przed nami kolejna edycja Projektu Plaża! Siedem najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, siedem wspólnych weekendów. Pierwsza miejscowość na trasie Projektu to Świnoujście!

Zapraszamy na plażę od Alei Interferie – od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00, a w strefach Kina Letniego Paramount w piątki i soboty od 10:00-24:00 i w niedzielę od 10:00-14:00.

Jak co roku kluczowe są dla nas: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Nasze plażowe miasteczko będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na deskach SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, tor skimboardowy i trampolina.

Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa oraz beach tennis. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. Natomiast dla fanów Hotelu Paradise przygotowaliśmy spotkania z uczestnikami programu (sobota i niedziela 12:30).

Projekt Plaża to nie tylko plażowe miasteczka! Strefa Kina Letniego w tym roku będzie działać w wydłużonych godzinach. W ciągu dnia zapraszamy do strefy foodtrucków. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy gry i zabawy.

Wieczorami rozgrzeje nas dobra muzyka – piątek 19:00 koncert Szymona Chodynieckiego, sobota 19:00 koncert Julii Olędzkiej! Tradycyjnie zadbamy też o kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się przy dobrym filmie w strefie Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Świnoujściu zapraszamy na filmy „Dyktator” oraz „Top Gun”.

A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w programie „Dzień Dobry Wakacje”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

Nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy!

 

źródło : www.swinoujscie.pl