Projekt Plaża TVN w Świnoujściu ! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
9 lipca 2021

Projekt Plaża TVN w Świnoujściu !

Już dziś 9 lipca startuje nowa edycja „Projektu Plaża #PRZYSTANEKSPORT”.

Pierwszy przystanek na trasie Projektu to Świnoujście! Czekamy na Was od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00!

Tradycyjnie już na plażach nadmorskich kurortów ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do wspólnej zabawy! W tym roku kluczowy jest dla nas sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP, kajaki, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy.

Wieczory z kolei to czas kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina plenerowego PLAYER. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Świnoujściu zapraszamy na Atomic Blonde oraz Reakcję Łańcuchową.

Nie zabraknie także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. W tym roku w „Strefie Gwiazd” gościć będą znani sportowcy (Eurosport) oraz uczestnicy programów reality-show (PLAYER).

W Świnoujściu spotkamy się z Pawłem Czapiewskim – polskim lekkoatletą, rekordzistą świata w biegu na 800m, brązowym medalistą mistrzostw świata w Edmonton w 2001 r. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak.