SAIL ŚWINOUJŚCIE 2022 – ruszyła sprzedaż biletów na rejsy tradycyjnymi żaglowcami! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
15 lipca 2022

SAIL ŚWINOUJŚCIE 2022 – ruszyła sprzedaż biletów na rejsy tradycyjnymi żaglowcami!

Największą atrakcją Sail Świnoujście są rejsy po wodach Świny i Morza Bałtyckiego. Każdy rejs na tradycyjnej jednostce trwa około 2 godzin i rozpoczyna się przy nabrzeżu Władysława IV. To niezapominania przygoda dla wszystkich fanów morza, wiatru
i słońca! Po wypłynięciu za główki portu żaglowce znajdą się na morskich wodach
i w miarę możliwości pogodowych będą pływały pod żaglami.

Zakupu biletów można dokonać na stronie internetowej https://tickets.sail-swinoujscie.pl/

Tegoroczną nowością jest zniżka dla posiadaczek i posiadaczy Karty Wyspiarza i Karty Wyspiarza Seniora. Wystarczy przy zakupie biletu podać numer karty lub wpisać go w odpowiednie pole
w przypadku zakupu biletu przez Internet.

– „Mamy nadzieję, że z wydarzenia skorzysta w tym roku więcej mieszkańców
i mieszkanek Świnoujścia, dlatego przygotowaliśmy specjalną zniżkę na bilety w rejsy żaglowcami dla posiadaczy Karty Wyspiarza”– mówi Agata Biały z Fundacji Gdańskiej.

W tym roku do Świnoujścia zawitają najpiękniejsze z tradycyjnych żaglowców – gdańskie Bonawentura oraz Bryza H, niemiecka Ernestine, polski Olander, łotewska Libava oraz pływająca pod holenderską banderą Loth Lorien.

Dla każdego wilka morskiego znajdzie się jednostka odpowiadająca jego potrzebom. Ozdobą zlotu jest mierząca 48 metrów i mogąca pomieścić 89 pasażerów Loth Lorien.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupu biletów i udziału w morskich atrakcjach – rejsach na zachód słońca, porannych oraz do udziału w sobotniej paradzie żaglowców. Świnoujście z pokładu wygląda zupełnie inaczej!!