Stawa Młyny laureatem plebiscytu na "Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim" - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
14 lutego 2021

Stawa Młyny laureatem plebiscytu na „Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim”

Świnoujski wiatrak, czyli  Stawa Młyny, został laureatem w plebiscycie organizowanym przez Discover Pomerania na „Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021”. Głosowali na niego internauci z całej Polski!

Gdzie przeżyliście najbardziej romantyczne chwile w swoim życiu?  Może macie takie jedno, magiczne miejsce w pobliżu, do którego często wracacie osobiście lub… we wspomnieniach? Dla głosujących w plebiscycie na „Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim 2021” taką wyjątkową lokalizacją okazał się znak nawigacyjny Stawa Młyny, czyli słynny świnoujski wiatrak. Ostatni raz Stawa Młyny zwyciężył w plebiscycie na „Najromantyczniejsze miejsce na Pomorzu Zachodnim” w 2015 roku. Teraz ponownie możemy cieszyć się z tego wyjątkowego tytułu.

Nagrodą za zdobycie tytułu „Najromantyczniejszego miejsca na Pomorzu Zachodnim 2021” jest specjalna odznaka, którą miasto będzie prezentować na swoich profilach w social media i stronie internetowej oraz w materiałach reklamowych i promocyjnych. Odznaka to formalne wyróżnienie, ale tak naprawdę nagrodą będą liczne odwiedziny mieszkańców i turystów. Bo Stawa Młyny to miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.