Świnoujście oczami Jakóbiaka. Influencer opowie o „Wyspach Możliwości”! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
16 czerwca 2020

Świnoujście oczami Jakóbiaka. Influencer opowie o „Wyspach Możliwości”!

Łukasz Jakóbiak, influencer, gospodarz programu internetowego „20m2” jest już w Świnoujściu! Przez najbliższe dni będziemy mogli oglądać jego relacje na Youtubie, Instagramie i Facebooku.  – Wieczór spędziłem na plaży. Jest piękna i szeroka. To, co jednak mniej widoczne, ale bardzo mnie urzekło, to dużo zieleni. Park Zdrojowy jest wspaniały! – mówi Ł. Jakóbiak.

Influencer stawia na spontaniczność. Jak sam mówi podczas swojego pobytu w Świnoujściu (a jest tutaj po raz pierwszy w życiu) chce, „żeby wydarzenia same płynęły”. Ale jest też plan. Wraz z Łukaszem Jakóbiakiem widzowie odwiedzą wyjątkowe miejsca na wyspach Uznam, Wolin i Karsibór.

– Sprawdzę swoją kondycję wchodząc na najwyższą latarnię morską nad Bałtykiem, popłynę Wodniczką i obejrzę krainę 44 wysp, spojrzę na horyzont z tarasu widokowego Radissona, zwiedzę tutejsze parki i złamię swoją zasadę, bo chociaż jestem wege, to mam zamiar zjeść osławione rybne danie. Chcę też zorganizować razem z moimi widzami spotkanie i medytację na plaży, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – opowiada.

Z czym kojarzył Świnoujście influencer przed przybyciem? Przede wszystkim z tym, że miasto znajduje się bardzo daleko od Warszawy. – Ale było to całkowicie błędne wyobrażenie. Godzina lotu samolotem i godzina jazdy samochodem. I już jestem na miejscu. Dla porównania podróż z Warszawy do mojego rodzinnego Radomia zajmuje mi półtorej godziny. O Świnoujściu być może jest więc wyobrażenie wśród mieszkańców chociażby Warszawy, że to kurort gdzieś na krańcu Polski, ale tak naprawdę można dotrzeć tutaj bardzo szybko. A na pewno warto! – dodaje.

Polecamy śledzić relacje Łukasza Jakóbiaka na:

YouTube: https://www.youtube.com/user/20m2Lukasza

Instagramie: https://www.instagram.com/20m2/

Facebooku: https://www.facebook.com/20m2Lukasza/