Wirtualna FAMA startuje 21 sierpnia! - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
18 sierpnia 2020

Wirtualna FAMA startuje 21 sierpnia!

W dniach 21-29 sierpnia odbędzie się jubileuszowa, 50. edycja festiwalu FAMA – interdyscyplinarnego wydarzenia, które umożliwia prezentację najzdolniejszym twórcom młodego pokolenia.

Jak piszą organizatorzy: “FAMA jest jedynym w Polsce artystycznym wydarzeniem INTERDYSCYPLINARNYM, które jest jednocześnie nastawione na doskonalenie warsztatu młodych twórców. Łączy ona muzykę poważną, jazzową, tradycyjną, zespoły muzyczne wszystkich gatunków, wokalistów, teatry, kabarety, aktorów, tancerzy, improwizatorów, stand-uperów, happenerów, performerów, artystów sztuk wizualnych, literatów, dziennikarzy, filmowców, fotografów, animatorów kultury i inspicjentów. Jej celem jest prezentacja najzdolniejszych twórców młodego pokolenia i tworzenie platformy dla corocznego szkolenia i konfrontacji.”

Podobnie jak wiele innych wydarzeń, także festiwal FAMA skorygował w tym roku swoją formułę i przeniósł się do świata online. Na całość wydarzenia złożą się: Koncert Otwarcia, cykle “Siła Słowa”, “Śladami Mistrzów” oraz premierowe “FAMA On The Road”. Do tego nieodłączne warsztaty “Edukacja, Głupcze!”, a na deser koncert finałowy pn. “Dekada Paradoksów”.

Więcej informacji oraz dokładny harmonogram transmisji znajdziecie na stronie organizatorów: www.fama.org.pl/program