Wyspy Możliwości to wyjątkowi ludzie! Zobaczycie ich w programie „Fajna Polska”. - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
10 czerwca 2020

Wyspy Możliwości to wyjątkowi ludzie! Zobaczycie ich w programie „Fajna Polska”.

Świnoujskie Wyspy Możliwości to także wyspy wyjątkowych ludzi i osobowości!
Na wyspach powstała jedna z najsłynniejszych szant „Gdzie ta Keja” i od wielu dziesięcioleci mieszka jej twórca Jerzy Porębski. Ze świnoujskim archipelagiem związał swoje życie Tadeusz Zieliński, jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy ikon. O naszych wyspach pisanych ciekawymi postaciami będzie można więcej się dowiedzieć z najnowszego odcinka programu „Fajna Polska”, którego emisja planowana jest na czerwiec 2020 roku!

Telewizja Polska realizuje w Świnoujściu program „Fajna Polska”. To trwający godzinę program turystyczno-lifestyle’owy, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej odwiedzają różne regiony Polski, rozmawiają o polskiej kulturze i o tym z czego Polska słynie w świecie. Odcinek o Świnoujściu będzie emitowany jeszcze w czerwcu na antenie głównej TVP 1 oraz w TVP POLONIA (powtórki zaplanowano ma kanale TVP3), a kamera programu odwiedzi Tadeusza Zieleńskiego, Jerzego Porębskiego, Krzysztofa Chomicza oraz innych wyjątkowych i ciekawych mieszkańców wysp. Wyspy Możliwości to także wyjątkowe osobistości.

– Piękne Świnoujście pozna nie tylko region i cała Polska, ale i świat. To program lifestylowy, czyli bez polityki, bez ekonomii. Po prostu skupiający się na ludziach i turystyce. I co ważne jest promowany przez gwiazdy, które wyrosły w danym miejscu. Kto będzie głównym gościem naszego programu na razie zachowamy w tajemnicy. To osoba pochodząca ze Świnoujścia, która poszła w świat, odniosła sukces i zakochała się szczęśliwie… Ale więcej zobaczycie w naszym programie – mówi redaktor Żaklina Skowrońska.

Na zdjęciach: Jerzy Porębski podczas wywiadu w Amfiteatrze im. Marka Grechuty oraz Barbara Kwiatkowska podczas realizacji materiału na najwyższej w Polsce latarni morskiej.