Zagłosuj na ulubioną zimową miejscówkę nad Bałtykiem - Travelist.pl - Świnoujście - Wyspy możliwości
Swinoujscie, Poland
13 stycznia 2023

Zagłosuj na ulubioną zimową miejscówkę nad Bałtykiem – Travelist.pl

Zagłosuj na ulubioną zimową miejscówkę nad Bałtykiem i wygraj voucher na Travelist.pl

Zima jest magiczna nie tylko w górach. Z tą myślą Magazyn Travelist przygotował akcję, w ramach której zaprasza Internautów do głosowania na najlepsze miejsca na zimowy relaks nad Bałtykiem. Ich głosy posłużą do przygotowania rankingu najatrakcyjniejszych miejscówek na polskim wybrzeżu, w których można spędzić zimowy urlop. Pełne życia Trójmiasto, urokliwy Hel, magiczny Kołobrzeg, a może wyspiarskie Świnoujście? Zagłosuj i wygraj voucher na Travelist.pl o wartości nawet 500 zł.

Ranking TOP 10 miejsc na ferie nad Bałtykiem

Powietrze nasycone drogocennym jodem, kojący szum fal, piaszczyste plaże, a do tego ceny dużo niższe niż w górach. Wybrzeże – mimo że kojarzone często z letnimi wyjazdami – to także doskonała opcja na zimowy relaks. Magazyn Travelist, chcąc ułatwić podjęcie decyzji o wyborze destynacji na ferie, zaprasza Internautów do głosowania na swój ulubiony nadmorski kierunek.

To jednak nie wszystko. Ci, którzy napiszą, dlaczego wybrane miejsce jest szczególnie atrakcyjne o tej porze roku, wezmą udział w konkursie. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni voucherami o wartości nawet 500 zł do wykorzystania w serwisie rezerwacyjnym Travelist.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę (tutaj) i oddać swój głos na najlepsze miejsce na zimowy wypoczynek nad Bałtykiem. Zaznaczyć można maksymalnie 3 odpowiedzi. Chcesz wygrać voucher – uzasadnij swój wybór.

Głosowanie trwa do 18 stycznia do godz. 23:59. Szczegółowy regulamin konkursu można przeczytać tutaj.